Bildiğiniz üzere ABD'li otomobil üreticisi GMC, "Hummer" ismini geçtiğimiz yıl tekrar ortaya çıkardı. Fakat ilk tanıtılan Hummer, orijinal Hummer gibi büyük hacimli benzinli motora sahip bir SUV olmak yerine, elektrikli bir pick-up olarak karşımıza çıkmıştı. Firma daha sonra da bu aracın Hummer ismini daha iyi yansıtabilmesi için SUV türevinin de olması gerektiğine karar verdi ve bu yıl elektrikli Hummer'ın SUV türevi de tanıtıldı.

YouTube'da Sinister Coyote 5.0 adlı kanal tarafından paylaşılan ve hemen yukarıdan görmekte olduğunuz video, GMC Hummer EV adlı o elektrikli pick-up'ı bizlere ABD'de trafikte gösteriyor. Bu sayede aracın boyutlarını gerçek dünyada görerek daha iyi anlayabiliyoruz.

Hatta aracın ne kadar devasa bir araç olduğunun farkına varmış oluyoruz diyebiliriz. Çünkü aracın bu büyük boyutları lansman görüntüleri gibi görüntülerde bu kadar iyi anlaşılmıyordu.

Ayrıca bu videoyu izlerken, "Woodward" adlı o bulvardaki diğer araçlar da dikkatimizi çekiyor. Otomobil meraklıları olarak bir Lamborghini, bir 1969 Camaro SS, bir 90'lı yıllara ait SVT Mustang Cobra gibi araçlar da kadraja giren araçlar arasında oluyor.

Videonun 2:20 süresi civarında kadraja giren Ford F-150 ise GMC Hummer EV pick-up'ının ne kadar büyük olduğunu daha iyi anlamamızı sağlıyor.