Zebra Elektronik elektrikli araç şarj ekosistemi için geliştirdiği; AC, DC ve Ultra-Hızlı Şarj üniteleri, ezOperator Şarj Ağı Yönetim Platformu ve Hubmaster Akıllı Güç Yönetimi gibi yerli ve öncü çözümleri ile Avrupa’nın en büyük enerji fuarı olan The Smarter E Europe çatısı altında gerçekleşecek olan Power2Drive’a katılıyor.

Fuarda Zebra Elektronik ve Huawei işbirliği ile geliştirilen BOOST-E ultra hızlı dağıtık şarj ünitesinin Avrupa lansmanı yapılacak. Huawei’in geliştirdiği 720kW kapasiteli Fusion Charge sıvı soğutmalı güç ünitesi ile bütünleşik BOOST-E kullanıcılara ultra hızlı şarj imkanı sunarken işletmelere de maliyet avantajı sağlıyor. Tek bir araca 500kW güç aktarabilen BOOST-E bu özelliğiyle Avrupa’da bu alanda öncü çözümlerden biri olarak fark yaratıyor.

Huawei’in geliştirdiği 720kW kapasiteli Fusion Charge sıvı soğutmalı güç ünitesi ile bütünleşik olarak çalışabilen BOOST-E sunduğu ultra hızlı şarj imkânı sayesinde sadece binek ve SUV araçlarda değil; hafif ticari ve ağır ticari araçlarda da kullanıcılara zaman ve maliyet avantajı sağlıyor. Zebra Elektronik ve Huawei işbirliği ile geliştirilen bu bütünleşik şarj sistemi ile 12 araç eş zamanlı olarak yüksek hızda şarj olabiliyor.

Avrupa’nın en büyük enerji fuarı olan The Smarter E Europe çatısı altında gerçekleşecek olan Power2Drive 19-21 Haziran tarihlerinde Münih – Almanya’da yapılacak.

Power2Drive fuarı elektrikli araç şarj teknolojisi alanında yeni ürünlerin ve teknolojilerin sergilenmesi adına büyük bir platform olma özelliğini taşımaktadır. Çeşitli konferans ve sunumların gerçekleştirileceği fuarda, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sistemleri ile ilgili birçok ürün ve hizmetin tanıtımı yapılacak. Uluslararası işbirliklerine olanak tanıyan fuarda; dünyanın farklı ülkelerinden gelen sektör yöneticilerinin buluşması sağlanacak.