Ev Charge Show 02-04 Kasım 2023’de İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak. Türkiye’nin Öncü Şarj İstasyon Ağı ‘’Voltrun’’ fuarda yer alacak.

Elektrikli araçların şarj altyapısına odaklanan, alanında dünyanın ilk ve tek fuar ve konferansı olma özelliğine sahip olan EV Charge Show bu yıl 2.kez yapılacak

Ulusal, bölgesel ve uluslararası iş birliği imkanlarına olanak tanıyan fuarda; donanım ve yazılım üreticileri, hizmet sağlayıcıları, çözüm ortakları ve e-mobilite alanında yer alan tüm taraflar ile kamu ve özel sektör yatırımcıları buluşma imkânı bulacak.

Elektrikli araç şarj ekosistemine sunmuş olduğu donanım ve yazılım çözümleri ile faaliyetlerini sürdüren Voltrun Enerji; Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda AC, DC (Hızlı) şarj ünitelerini ve müşterilerinin şarj işlemlerini tek bir platform üzerinden yönettiği Şarj Ağı Yönetim Yazılım platformunu tanıtacak.

EV Charge Show, Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı ve Konferansı alanında dünyada tek olması sebebi ile oldukça ilgi gören bir fuar. İlki 2022 yılında gerçekleştirilmiş olup, yılda bir düzenlenmektedir. E-mobilite ve enerji ile ilgili tüm kurum ve kuruluşları bir araya getiren fuar, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası yatırımcılar için önemli bir iş birliği platformu.

Elektrikli Araç Şarj sektörünün en büyük fuarı olarak kabul edilen EV Charge Show Elektrikli Araç Şarj Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı ve Konferansı, 02-04 Kasım 2023 İstanbul Fuar Merkezi 9.ve 10. salonlarda, 3 gün boyunca çeşitli etkinlikler ve konferanslar ile sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini ağırlayacak.