Eşarj, 2023 yılı sonuna kadar 1000 istasyona ulaşma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor. Bununla beraber müşterilerine avantajlı şarjlanma imkanları sunmak amacıyla çalışmalarına son hız devam ediyor. En fazla hızlı şarj istasyonuna Eşarj ile ulaşabilen müşterileri, kaynağının temiz enerji olduğu elektrikli şarj istasyonlarında kısa sürede şarjlanma deneyimini fiyat avantajı ile beraber elde ediyor. 

Bu kapsamda Eşarj, müşterilerine sunduğu deneyimi daha da iyileştirmek için Türkiye'nin ilk ve tek elektrikli araç kiralama platformu Voltify ile iş birliğine imza atıyor. Bu iş birliği sayesinde Voltify müşterilerine özel Eşarj kartları teslim edilerek, halka açık Türkiye’nin 65 şehrindeki 640’ın üzerinde Eşarj istasyonunda avantajlı kullanım imkânı sunulacak. Voltify web sitesi voltify.com.tr üzerinden kolayca istedikleri elektrikli aracı kiralayan müşteriler, Eşarj'ın geniş şarj ağına sahip istasyonlarında avantajlı bir şekilde araçlarını şarj edebilecekler.

Türkiye'de elektrikli araç kullanımını yaygınlaştırma misyonuyla öne çıkan ve %100 Hedef Filo iştiraki olan Voltify, elektrikli araç kullanımını daha sürdürülebilir bir dünya için yaygınlaştırmayı amaçlarken, müşterilerinin konforunu da düşünerek erişim imkanlarını artırıyor.

Voltify'ın bireysel ve kurumsal müşterilerine yönelik 3-12 aylık abonelik seçenekleri ile zengin bir elektrikli araç havuzuna erişim imkânı sağlaması, müşterilere yeni nesil elektrikli araçları deneyimleme özgürlüğü sunuyor. Voltify, kullanıcıların sadece sürüş deneyimine odaklanmasını sağlayarak araçların bakım, sigorta gibi tüm detaylarını abonelik sistemi içinde uçtan uca yönetiyor. 

Dijital süreci, basit ve hızlı süreçleri ile Voltify yepyeni bir araç kiralama deneyimi sunuyor.  Voltify’ın geniş portföyünde Tesla Model Y, MG ZS EV, Volvo C40 Recharge, Mercedes-Benz EQC, Hyundai Ioniq 5, Nissan Qashqai E-power, Opel Mokka, Skywell gibi önde gelen elektrikli araç modelleri yer alıyor. Hem Eşarj hem Voltify müşterilerini, birbirinden çok farklı ama ortak noktası doğa dostu olmaları olan bu araçları deneyimleme imkânı bekliyor.