Alman otomobil üreticisi Audi, sevilen elektrikli otomobillerinden E-Tron ve E-Tron Sportback'i makyajlıyor. Casuslarımız tarafından Avusturya'da çekilen görüntülerde makyajlı Audi E-Tron ve E-Tron Sportback karşımıza çıkıyor. Söylentilere göre yeni araçlar makyajlanmış bir dış görünüşe ek olarak değişik güç ünitelerine sahip olacak.

Ön taraftan baktığımızda araçların şimdiki versiyonlarına çok benzediğini söyleyebiliriz. Ön ızgara tasarımında ufak değişiklere sahip olan aracın tampon süslemelerinde değişikler göze çarpıyor. Profile baktığımızda çok büyük bir değişiklik bizleri karşılamıyor. Çamurluklara yapılan küçük operasyonlarla aracın profilini önceki versiyona kıyasla daha sade gözüküyor.

Galeri: Makyajlı Audi E-Tron ve E-Tron Sportback Casus Fotoğrafları

Aracın arkasında ise stopların ve tampon süslemelerinin değiştiğini görüyoruz. Her ne kadar iç mekana dair görüntülerimiz olmasa da casuslarımızdan aldığımız bilgilere göre iç mekanda büyük değişikler bulunmuyor. Genel olarak yapısını koruyan bilgi eğlence sisteminde ufak değişikler yapılmış.

Geçen yıl ortaya atılan bir iddiaya göre makyajlı E-Tron ve E-Tron Sportback WLTP değerlerine göre 600 km menzil sunabilecek. Şu anda araçlar EPA değerlendirmelerine göre yaklaşık 350 km menzil sunabiliyor.

Ayrıca araçların daha güçlü motorlar ile geleceği de iddialar arasında. Şu anda giriş seviyesi model 355 ve 402 beygir güç üretebilirken S versiyonu 429 ile 496 beygir güç üretebiliyor. Güncellenmiş modellerin bu yıl içerisinde tanıtılmasını bekliyoruz.