Cadillac, Celestiq adını verdiği konseptini uzun süredir test ediyor. Merakla beklenen modeli Temmuz ayında tanıtacak olan üretici, heyecanı artırmak adına teaser kampanyasına devam ediyor. Markanın Instagram sayfasından gelen yeni görsellerde, Celestiq'in kabinine ortak oluyoruz.

Fotoğraflar arasında koltuklar arasındaki konsola da yer verilmiş. Siyah ve parlak bir renge sahip olan bu tasarımın ortasında bir kadran bulunuyor. Hemen arkasındaki kargo bölümünün içerisinin rengi ise koltuklar ile eşleşiyor.

Galeri: Cadillac Celestiq Konsepti Kabin Teaser

Fotoğraflar içerisinde kapı panellerine yerleştirilmiş koltuk ayarlama tuşlarını da görebiliyoruz. Aynı bölgede camları kontrol edebileceğiniz tuşlar da kendisine yer bulmuş durumda.

Fotoğraflar içerisinde farklı materyaller ile tamamlanmış koltuklar da görünebiliyor. Alüminyum bir çerçeve üzerine deri ve farklı materyaller kombine edilerek işlenen koltuk tasarımları, modelin şıklığına şıklık katacak.

Celestiq, Cadillac ailesinin amiral gemisi olmaya geliyor. Teknoloji ve lüksü tek bir potada eritmeyi deneyecek olan model, premium segmentin talep ettiği pek çok donanımı da bünyesinde bulunduracak. Örneğin modelin, EQS'ten tanıdığımız Hyperscreen gibi devasa ve yekpare bir cam panel tasarımına sahip olmasını bekliyoruz. Bu panelin ardında ise 3 ya da 4 farklı dijital ekran bizleri bekliyor olacak.

Cadillac, Celestiq konseptini Temmuz ayında resmen tanıtacak. Modelin üretim versiyonunu görebilmek için ise 2025 yılını beklememiz gerekiyor.