Uzun süredir gündemden düşmemeyi başaran ID. Buzz'ın resmen gelişine sadece iki gün kaldı. Alman otomotiv devi, her ne kadar iki gün kalsa da ortamı şimdiden sıcaklaştırmak istediğini belli etti. Aşağıda paylaştığımız galeri, Volkswagen'in yayınladığı resmi iç mekan teaser'larından oluşuyor. Hücum!

Burada beş kişilik bir düzenlemeye sahip yolcu modeline baktığımızı söyleyebiliriz. Açıkçası bu elektrikli minibüsün içi ve dışı boya minvalinde birbiriyle oldukça uyumlu duruyor. Volkswagen'in ayrıca yedi tek renk seçeneğine sahip gövde kaplaması ve dört tane de iki tonlu şema olacağını belirttiğini iletelim. Uyum önemli sonuçta.

Galeri: Volkswagen ID.Buzz İç Mekan Teaser

Bir VW klasiği olan LED ortam aydınlatmasını burada da göreceğiz. Daha önce de belirtmiştik ama unutanlar için yineleyelim, bu sıfır emisyonlu minibüs yalnızca sürdürülebilir malzemeler kullanarak kendi benliğini kazandı. Yani aracın hiçbir yerinde gerçek deri veya başka türde hayvansal kökenli malzemeler kullanılmadı. Bir tebrik de tekrar bizden gelsin o zaman.

İlla ki örneklendirmemiz gerekiyorsa da bunu direksiyon simidi için yapabiliriz. Zira kendisi poliüretandan üretilmiş fakat VW, tıpkı hakiki deri gibi hissettirdiğini ifade ediyor. Yer döşemelerinde, koltuk kılıflarında ve tavan döşemesinde de çeşitli geri dönüştürülmüş ürünlerden elde edilen malzemeler kullanılıyor. Adeta çevre dostunun sözlük anlamı oldu yani ID. Buzz, anlayacağınız...