Tesla'nın elektrikli pick-up modeli Cybertruck için hazırlanmış kamp kabini CyberLandr'ı geçtiğimiz ay sizlerle paylaşmıştık. Katlanarak aracın kasasına girebilen, açıldığı zaman da gayet yeterli bir yaşam alanı sunan bu kamp ekipmanı projesi, o paylaşımımızın ardından birçok takipçimiz tarafından da beğenilmişti.

Bu ekipmanın fiyatının 50.000$ olduğu da geçtiğimiz ay açıklanmıştı. Şimdi gelen haberlere göre ise gelecekteki birçok Tesla Cybertruck müşterisi, bu ekipman için şimdiden sipariş vermiş durumda. Belirtilenlere göre CyberLandr, 1.000 adet ön sipariş almış. Bu da 50 milyon dolarlık bir fiyata denk geliyor.

Galeri: Tesla Cybertruck İçin Hazırlanmış Kamp Modülü CyberLandr

CyberLandr'ın kurucu ortağı Bill French de bu konuyla ilgili olarak "İnsanlar, yeni maceraların hayatlarını geliştirdiğini düşünüyorlar. Bu kadar sipariş almamızın temel sebebi de bu. Ayrıca Cybertruck üzerine kurulacak CyberLandr modülüyle, standart karavanların gidemediği yerlere gitmek gibi bir avantajınız da olacak." şeklinde bir açıklamada bulunuyor.

Firmanın bir başka yetkilisi Lance King ise "CyberLandr'a 2022 yılında 10.000 adedin üzerinde talep olmasını bekliyoruz. Bu sebepten ötürü, yani üretim talebini karşılayabilmek için, üretim konusunda tecrübeli firmalarla ortaklık yapıyoruz." cümlelerini kuruyor. CyberLandr projesiyle ilgili daha detaylı bilgi ve görüntüler için de cyberlandr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.