Dün akşam Tesla Owners Online adlı bir Twitter hesabı, Tesla'nın elektrikli pick-up'ı Cybertruck'ın bir prototipinin görüntüsünü paylaşmıştı. O görüntünün Tesla'nın ABD'nin Texas Eyaleti'nde kuracağı yeni fabrika alanında kaydedildiğini de öğrendik. Hatta görüntüye Tesla'nın CEO'su Elon Musk "Ben de oradaydım. Tesla Cybertruck ile üretileceği fabrikanın inşaat alanında bir sürüş gerçekleştirdim." şeklinde bir cevap verdi.

 
 

Ardından Tesla Owners Online hesabı, Elon Musk'a aracın teslimatlarının bu yılın sonlarında gerçekleşip gerçekleşmeyeceği sorusunu yöneltti. Elon Musk ise Cybertruck ile ilgili bir yanıt vermeyerek, Tesla Model Y'nin bu yıl limitli sayıda üretileceğini, kapsamlı üretimin bir sonraki yıla kalacağını belirtti.

 

Elon Musk'ın bu kaçamak yanıtı da Tesla Cybertruck'ın 2021 yılı içerisinde yetişmeyeceği şüphelerini ortaya çıkardı. An itibariyle de bu durum hakkında başka bir ipucu veya bir bilgi bulunmuyor. Hemen aşağıda da Elon Musk'ın yeni fabrikayı ziyaretinin diğer bazı görüntüleri yer alıyor.

 

Hatta hemen aşağıdaki tweet'te bu ziyaretin kısa bir videosunu görmek de mümkün.

 
 

Dün ortaya çıkan en ilginç Tesla Cybertruck görüntüsü ise aracın iç mekanından geldi. Aracın iç mekanının güncellendiğini ve makyajlı Tesla Model S ile makyajlı Tesla Model X'te gördüğümüz yarım direksiyon simidini bu görüntülerde görebiliyoruz.