Elektrikli otomobiller, son dönemde otomotiv sektörünün en hızlı yükselen trendi konumuna geldiler. InsideEVs Türkiye de bu doğrultuda, elektrikli otomobillerin tüm gelişmelerini siz değerli okuyucularımıza en hızlı ve kaliteli şekilde aktarmak için kuruldu. Motor1 Türkiye ile ortak/kardeş site olarak da görev yapmaya yaklaşık 1 senedir devam ediyor.

Hemen yukarıdaki yeni videomuzda da Motor1 Türkiye'nin eski editörü Şafak Soysal'ın, InsideEVs şef editörü ve E-Garaj'ın kurucu ortağı Emir Tunçyürek ile gerçekleştirdiği sohbetin yeni parçası yer alıyor. İlk iki videoya gösterdiğiniz ilginin ardından ikilimiz bu kez elektrikli otomobillerin şarj yeteneklerinden bahsediyor. Bu videoda yine aradığınız pek çok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Video içerisinde elektrikli otomobillere olan geçiş sürecinin ne zaman başlayacağı sorusunun da cevabı mevcut. Ülkemizde de yavaş yavaş gelişim gösteren sektörün ilerleyen yıllarda nasıl bir hal alacağı merak konusu

Hemen aşağıda da InsideEVs Türkiye'nin bir önceki YouTube videosunu görebilirsiniz. Bu gibi videoların devamı için kanalımıza abone olmayı ve diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca soru/cevap videolarımızın devamının geleceğini ve bu videoda konuşulan soruların, Instagram üzerinden takipçilerimizden topladığımız sorular olduğunu da belirtmiş olalım.