Elektrikli otomobiller, son dönemde otomotiv sektörünün en hızlı yükselen trendi konumuna geldiler. InsideEVs Türkiye de bu doğrultuda, elektrikli otomobillerin tüm gelişmelerini siz değerli okuyucularımıza en hızlı ve kaliteli şekilde aktarmak için kuruldu. Motor1 Türkiye ile ortak/kardeş site olarak da görev yapmaya yaklaşık 1 senedir devam ediyor.

Hemen yukarıdaki yeni videomuzda da Motor1 Türkiye'nin eski editörü Şafak Soysal'ın, InsideEVs şef editörü ve E-Garaj'ın kurucu ortağı Emir Tunçyürek ile gerçekleştirdiği bir sohbet yer alıyor. Bu sohbetin/röportajın video başlığı ise elektrikli otomobil bataryalarının performansları/ömürleri şeklinde. Zira insanlar, elektrikli otomobillerle ilgili çok fazla kaygıya sahipler ve bunların başında da bu araçların ne kadar uzun ömürlü olacakları sorusu geliyor.

Fakat videonun içeriğinde bu sorunun cevabına ek olarak; batarya değişim maliyetleri, bataryanın tamamen bitmesi durumunda neler yapılabileceği ve bataryaların geri dönüşümünün yapılıp yapılamayacağı gibi çok çeşitli konulara da değiniliyor. 

Hemen aşağıda da InsideEVs Türkiye'nin bir önceki YouTube videosunu görebilirsiniz. Bu gibi videoların devamı için kanalımıza abone olmayı ve diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca soru/cevap videolarımızın devamının geleceğini ve bu videoda konuşulan soruların, Instagram üzerinden takipçilerimizden topladığımız sorular olduğunu da belirtmiş olalım.